Η ΚΟΠ ανακοινώνει τους διαιτητές των αγώνων της 7ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Cyta που θα γίνουν το Σάββατο, την Κυριακή και τη Δευτέρα 17,18 και 19 Οκτωβρίου 2020.

Σάββατο, 17.10.2020 / 16:00
ΑΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς
Στάδιο: ΑΕΚ ΑRENA
Διαιτητής: Δημητρίου Βασίλης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Εγγλέζου Νίκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Δημητριάδης Μάριος
4ος Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Παρατηρητής: Γερασίμου Παναγιώτης

Σάββατο, 17.10.2020 / 18:00
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ
Στάδιο: N. PAPAS GROUP – Αμμόχωστος Επιστροφή
Διαιτητής: Φελλάς Κωνσταντίνος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Χαράλαμπος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Χριστοφή Τιμόθεος
Παρατηρητής: Τσαγγάρης Μάριος

Σάββατο, 17.10.2020 / 20:00
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ Πολεμιδιών – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου
Στάδιο: ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
Διαιτητής: Αναστασίου Ιωάννης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Λαζάρου Ιωάννης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
4ος Διαιτητής: Κουμή Δημήτρης
Παρατηρητής: Χρίστος Νικολαϊδης

Κυριακή, 18.10.2020 / 16:00
ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας
Στάδιο: ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΧΝΑΣ
Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Σωτηρίου Μιχάλης
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Σάββα Γιώργος
4ος Διαιτητής: Κάττου Ιωάννης
Παρατηρητής: Ιωάννου Μιχάλης

Κυριακή, 18.10.2020 / 18:30
ΑΠΟΕΛ – ΠΑΦΟΣ FC
Στάδιο: Γ.Σ.Π
Διαιτητής: Νεοκλέους Νικόλας
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Πέτρου Πέτρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Τουμάζου Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Αντωνίου Μενέλαος
Παρατηρητής: Δημητρίου Ανδρέας

Δευτέρα, 19.10.2020 / 18:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ
Στάδιο: ΜΑΚΑΡΕΙΟ
Διαιτητής: Χριστοδούλου Κυριάκος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Ομηρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Ευαγόρου Ευαγόρας
4ος Διαιτητής: Χριστοφόρου Μάριος
Παρατηρητής: Κώστας Καπιτανής

Δευτέρα, 19.10.2020 / 20:00
ΑΕΛ – Ε.Ν. Παραλιμνίου
Στάδιο: ΤΣΙΡΕΙΟ
Διαιτητής: Νικολάου Γιώργος
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Καλογήρου Μάριος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Μαρίνου Μιχάλης
4ος Διαιτητής: Στρούθου Ανδρέας
Παρατηρητής: Αργυρού Μιχάλης

Turbo Cash: Το Cashout είναι εδώ!

1 ΣΧΟΛΙΟ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here