Η ανατροπή της χρονιάς!!!

74

Η Μίλαν πέτυχε τέσερα γκολ μέσα σε 20 λεπτά και πέτυχε τρομερή ανατροπή κόντρα στην Γιουβέντους (4-2) κάνοντας έτσι ένα γιγάντιο άλμα για έξοδο στην Ευρώπη!

Απίστευτο ματς έλαβε χώρα στο “Σαν Σίρο” το βράδυ της Τρίτης (7/7) για την 31η αγωνιστική της Serie A!

Μετά από ένα στείρο πρώτο 45λεπτο στο ντέρμπι μεταξύ της Μίλαν και της Γιουβέντους, η βέκια σινιόρα έκανε το 2-0 σε χρόνο dt με τους Ραμπιό και Ρονάλντο, όμως εκεί που ετοιμαζόταν να πανηγυρίσει το σκουντέτο φτάνοντας τη διαφορά από την Λάτσιο στους 10 πόντους, ήρθε μία εξωπραγματική ανατροπή.

Η Μίλαν δεν το έβαλε κάτω και γύρισε τούμπα το ματς με τρία γκολ μέσα σε έξι λεπτά με τους Ιμπραχίμοβιτς (πέναλτι), Κεσιέ και Λεάο, ενώ ο Ρέμπιτς στο 80′ έβαλε το κερασάκι στην τούρτα γράφοντας το τελικό 4-2 στο 80′.

ΜΙΛΑΝ: Ντοναρούμα, Κόντι (82′ Καλάμπρια), Κιάερ, Ρομανιόλι, Ερναντέζ, Κεσιέ, Μπενασέρ, Σαλεμάεκερς (59′ Λεάο), Πακετά (46′ Τσαλχάνογλου), Ρέμπιτς (82′ Κρούνιτς), Ιμπραχίμοβιτς (67′ Μποναβεντούρα)

ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ: Στσέσνι, Κουαδράδο (77′ Άλεξ Σάντρο), Ρουγκάνι, Μπονούτσι, Ντανίλο, Μπεντανκούρ (90+4′ Μπεντανκούρ), Πιάνιτς (69′ Ράμσεϊ), Ραμπιό (69′ Ματουιντί), Μπερναρντέσκι, Ιγκουαΐν (69′ Ντάγκλας Κόστα), Ρονάλντο

Το Empty Bet είναι ένας τύπος στοιχήματος όπου ένας παίκτης παρουσιάζει μία ιδέα για διαμόρφωση ενός παιχνιδιού.Το πρακτορείο εξετάζει αυτή την ιδέα και βάση αυτής προτείνει αποδόσεις αν και εφόσον πληρούνται  ορισμένες προϋποθέσεις που περιλαμβάνονται στους κανόνες.